e-mail: irt.plan.roo2@mail.ru

тел. 871832 2-11-40

140500, Ертіс ауданы

Ертіс а. И.Байзаков қөшесі, 14

Жол жүру картасы
Сенім телефоны
8 71832 2 25 38
Бір жылда145625
Бір айда8386
Бір аптада1991
Кеше421
Тәулік14
Температура режимі

Біздің жетістіктеріміз

1. 2017-2018 оқу жылындағы оқушылардың жетістіктері

Оқушының аты-жөні

Сынып

Орын

Сайыс

1

Алмаз Мариям

2

Аудандық сайыс «Бүлдіршін»

 

2

 

Кейль Валерия

 

3

V бастауыш сынып оқушыларының облыстық математикалық сайысы

1

«Золотое руно»

3

Амангельдинова Аружан

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

Математика пәнінен интернет олимпиада

4

Абдраева Нурсана

5

Бақыт Рустем

6

Кабдулбариева Диана

7

Бекбол Жибек

8

Рау Милана

 

 

9

 

 

Хали Гульдана

 

 

1

Бастауыш сынып оқушыларының республикалық математикалық сайысы

1

«Рухани жағыру» акциясының негізінде бастауыш сыныптарға арналған Н.А. Назарбаев Президентінің І Республикалық олимпиадасы

 

 

10

 

 

Сағатбек Айтуған

 

 

1

Бастауыш сынып оқушыларының республикалық математикалық сайысы

1

«Рухани жағыру» акциясының негізінде бастауыш сыныптарға арналған Н.А. Назарбаев Президентінің І Республикалық олимпиадасы

 

 

11

 

 

Киноятов Ислам

 

 

1

Бастауыш сынып оқушыларының республикалық математикалық сайысы

1

«Рухани жағыру» акциясының негізінде бастауыш сыныптарға арналған Н.А. Назарбаев Президентінің І Республикалық олимпиадасы

12

Кеншилик Зарина

1

13

Бельгубаева Томирис

3

14

Абдраев Ералы

1

КИО қазақ әдебиеті

3

Бокс сайысы

15

Абдраев Ералы

 

 

2

 

«Золотое руно»

16

Ахметов Дияр

17

Баязиев Фаруат

18

Оспанов Руслан

3

КИО қазақ әдебиеті

 

 

19

 

 

Киноятов Бекзат

 

 

1

«Золотое руно»

3

 Бокс сайысы

2

КИО аудандық қазақ тілі

КИО облыстық қазақ тілі

20

Слямбек Асия

2

«Золотое руно»

3

«Ақбота»

21

Толеухан Бақдаулет

1

«Золотое руно»

 

22

 

Досанов Руслан

 

 

 

1

Республикалық проект «Святые места Казахстана»

2

«Ақбота»

1

«Золотое руно»

 

 

23

 

 

Касымова Ангелина

 

 

2

«Ақбота»

3

Иса оқулары

3

Әскери-патриоттық әндер сайысы

1

«Золотое руно»

24

Киноятова Залина

3

Әскери-патриоттық әндер сайысы

1

Абай оқулары

 

25

 

Алмаз Мади

 

3

Физикадан  аудандық олимпиада

3

Футзалдан аудандық сайыс

2

Волейболдан аудандық сайыс

26

Большиков Альмурат

3

Футзалдан аудандық сайыс

27

Маратхан Жандос

2

Волейболдан аудандық сайыс

28

Кабдулбариева Дана

 

 

 

 

1

 

Ю. Кузьминді еске алу  волейболдан аудандық сайыс

29

Шакирова Алина

30

Аубакир Гульгайым

31

Кожанова Мейрамгуль

32

Кабдулбариева Дана

3

Иса оқулары

33

Кабдулбариева Дана

 

 

 

 

1

 

 

«Золотое руно»

34

Большиков Альмурат

35

Кожанова Мейрамгуль

36

Алмаз Мади

37

Маратхан Жандос

38

Аубакир Аххаин

2

Абай оқулары

39

Назымбекова Жанара

3

Қазақ тілі және әдебиеттен аудандық  олимпиада

1

Махамбет оқулары, аудандық деңгей

40

Жамбаев Тимур

3

 

«Золотое руно»

41

Амангельдинова Аида

3

42

Оспанов Руслан

1

43

Алмаз Мади

 

 

2

 

 

Оқушылардың облыстық волейбол лигасы

44

Маратхан Жандос

45

Лавреньев Сергей

46

Оралған  Бекжан

47

Большиков Альмурат

48

Досанов Руслан

Мектеп туралы