e-mail: irt.plan.roo2@mail.ru

тел. 871832 2-11-40

140500, Ертіс ауданы

Ертіс а. И.Байзаков қөшесі, 14

Жол жүру картасы
Сенім телефоны
8 71832 2 25 38
Бір жылда151010
Бір айда6118
Бір аптада823
Кеше97
Тәулік108
Температура режимі

Факультатив, секция және үйірмелер туралы ақпарат

"Утверждаю"
Директор Панфиловской СОШ
Абдраев Д.А.
 

Панфилов орта мектебінің 2018-2019 оқу жылындағы факультативтер, үйірмелер мен спорттық секциялар кестесі

 

Факультатив/спецкурс

класс

день

время

учитель

 

«Жер біздің ортақ үйіміз»

10

пятница

16.00-18.00

Шарипов А.А.

«Экология негіздері»

10

понедельник

16.00-17.00

Бексолтан Ж.

 «Математикадан күрделі есептер шығару»

11

понедельник

16.00-18.00

Абдраев Д.А.

«Адамның генетикасы»

11

пятница

16.00-17.00

Бексолтан Ж.

«Физикалық есептерді шығару жолдары»

10

среда

16.00-18.00

Усаханова Д.С.

«Физикалық есептерді шығару жолдары»

11

четверг

16.00-18.00

Усаханова Д.С.

Исатану

5-7

понедельник

16.00-17.00

Сагандыкова Ж.Ж.

Исатану

8

среда

16.00-17.00

Какиева Г.К.

Абайтану

9

пятница

16.00-17.00

Какиева Г.К.

Абайтану

10-11

вторник

16.00-17.00

Какиева Г.К.

 

Үйірмелер мен спорттық секциялар

 

Сыныптар

Апта күндері

Уақыты

Жетекшілері

Байланыс телефоны

1

«Асыл сөз»

2а, 4а

Бейсенбі

15.35-16.20

Акинова К.К.

87774494527

2

«Қызықты математика»

Дүйсенбі

15.00-16.00

Джарасова К.М.

87054475645

3

«Жас қаламгер»

Сәрсенбі

15.00-16.00

Джарасова К.М.

87054475645

4

«Математик әлемі»

Сәрсенбі

16.00-17.00

Акинова К.К.

87774494527

5

Логика әлемі

1а, 4а

Сейсенбі

16.00-17.00

Нуриденова Ы.Б.

87771811308

6

«Логика әлемі»

Сейсенбі

16.00-17.00

Джарасова К.М.

87054475645

7

«Изучаю родной край»

1б,3б

Сейсенбі

14.00-15.00

Шайкенова А.А.

87778651625

8

«Ритмика»

1б,3б

Бейсенбі

15.00-16.00

Шайкенова А.А.

87778651625

9

«Шешендік өнер»

Дүйсенбі

15.40-16.20

Ахмеджанова  С.Б.

87774588768

10

«Қазақтың ұлттық ойындары»

Бейсенбі

15.40-16.20

Ахмеджанова  С.Б.

87774588768

11

«Занимательный русский язык»

Сейсенбі, жұма

16.00-17.00

Ахметова Т.В.

87779378274

12

«Мәтінді есептер әлемінде»

9

Бейсенбі

16.00-17.00

Абдраева А.К.

87718504028

13

«Тұлғалар және оқиғалар»курсы

8

Сейсенбі

 

Семсерхан Ж.

87056064124

14

«Робототехника»

5,6,7,8

Сейсенбі, Бейсенбі

15.00-17.00

Арынов С.А.

877760001874

15

«Жас суретші»

5,6а

Сәрсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

16

«Мүсіншілер»

Бейсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

17

«Акварель»

Сәрсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

18

«Сәндік қолтанбалы өнер»

9

Дүйсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

19

«Жобалық іс әрекет»

10

Сейсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

20

«Жобалық іс әрекет»

11

Сәрсенбі

16.00-17.00

Кожанов М.А.

87056075666

21

Волейбол (ұлдар.)

5-11

Сейсенбі , бейсенбі, сенбі

17.30-19.00

Джарасов К.С.

87777626323

22

Баскетбол

5-11

Сейсенбі , бейсенбі

16.00-17.30

Купеев А.Б.

87051322585

23

Теннис

5-11

Сейсенбі , бейсенбі

17.00-19.00

Мажимов Ж.Т.

87779747445

24

Мерген

5-11

Сәрсенбі , жұма

1600-17 30

Арынов С.А.

87776001874

25

Бокс

4-11

Сейсенбі, бейсенбі, сенбі

16.00 – 17.30

Мажимов Ж.Т.

87779747445

26

Футбол

5-11

Дүйсенбі, жұма

17.00-19.00

Джарасов К.С.

87777626323

27

Волейбол (қыз.)

5-11

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

17.30- 19.00

Джарасов К.С.

87777626323

28

Шахмат

5-8

Дүйсенбі – жұма

16.00-18.00

Ахметов М.А.

87056131443

29

Күрес

4-11

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

16.00- 18.00

Онерхан Д.

87058646690

 
Мектеп туралы